ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gandalf nie chciał 1,5 mln dolarów za udzielenie ślubu!

Gandalf nie chciał 1,5 mln dolarów za udzielenie ślubu!

23.08.2016, godz. 15:30
Ian McKellen
foto: EAST NEWS

Niektóre młode pary marzą o ekstrawaganckim ślubie. Tak było w przypadku bogacza z Kalifornii, który zażyczył sobie, by jego ceremonię odprawiał... sam Gandalf Szary. Zaproponował więc Ianowi McKellenowi 1,5 mln dolarów za wskoczenie w szaty czarodzieja i udzielenie ślubu. Aktor nie zgodził się.

1,5 miliona dolarów za kilkanaście minut pracy! Kto by o tym nie marzył? Jednak aktor Ian McKellen znany z roli Gandalfa we "Władcy pierścieni" i "Hobbita" oraz roli Magneto z serii "X-Men" odmówił. Jak donosi Daily Mail, były prezes Facebooka Sean Parker i jego narzeczona Alexandra Lenas, która jest piosenkarką, zażyczyli sobie, żeby słynny aktor w stroju Gandalfa udzielił im ślubu. McKellen się jednak nie zgodził.

Wszystko było już gotowe. Para wydała około 10 milionów dolarów na urządzenia ślubu i wesela w stylu tolkienowskim. - Zaoferowano mi 1,5 miliona dolarów, abym wziął udział w ceremonii bardzo sławnej pary w Kalifornii, co prawdopodobnie bym rozważył, ale musiałbym przebrać się za Gandalfa. Tak więc, powiedziałem im - przykro mi, ale Gandalf nie udziela ślubów - powiedział aktor. McKellen co do samego udzielania zaślubin nie ma obiekcji. W 2013 roku udzielił ślubu swojemu przyjacielowi i koledze z planu filmów "X-Men" Patrickowi Stewartowi i Sunny Ozzel.

Zobacz: Ian McKellen: Łamałem prawo ze swoim chłopakiem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: