ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Gdy Chylińska potrzebuje rady, zwraca się... do zakonnicy!

Gdy Chylińska potrzebuje rady, zwraca się... do zakonnicy!

03.10.2016, godz. 11:24
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska foto: AKPA

Agnieszka Chylińska większość swojego życia była kojarzona z mroczną muzyką, której daleko było do chwalenia Boga. Okazuje się jednak, że w ostatnich latach piosenkarka inaczej patrzy na kwestię wiary, niż w młodości. Kiery ma problem, dzwoni do zaprzyjaźnionej zakonnicy!

Agnieszka Chylińska nie pochodzi z religijnego domu. Sama nigdy nie była zainteresowana sprawami religii. Jako zbuntowana nastolatka, nie zwracała uwagi na nauki Kościoła Katolickiego. Z czasem jej pogląd na te sprawy się zmienił. Wszystko za sprawą spotkania z Szymonem Hołownią na planie Mam Talent. - Było to jedno z najważniejszych spotkań w moim życiu. Tak odblokowało mi się pragnienie oddania komuś miłości, tak samo nadeszła tęsknota za tym, żeby szukać Boga - powiedziała dla "Dobrego Tygodnia".

Kiedy ma chwile zwątpienia dzwoni po porady do siostry zakonnej z Krakowa, z którą się zaprzyjaźniła. - Agnieszka pracuje nad sobą. Pomaga jej w tym zaprzyjaźniona z nią siostra zakonna z Krakowa. Agnieszka potrafi godzinami rozmawiać z nią przez telefon - zdradza tygodnikowi informator.

Zobacz: Agnieszka Chylińska nie wie jak żyć!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: