ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy George Michael miał 500 kochanków

George Michael miał 500 kochanków

13.01.2017, godz. 10:49
Fadi Fawaz George Michael
Fadi Fawaz George Michael foto: EAST NEWS

Choć od śmierci George’a Michaela minęły już trzy tygodnie, dopiero teraz na światło dzienne zaczynają wypływać szokujące fakty z jego życia. Okazuje się, że wokalista przez siedem lat miał 500 kochanków.

Nagła śmierć George’a Michaela wstrząsnęła całym światem. Choć od tego smutnego wydarzenia minęły już trzy tygodnie, fani nadal nie mogą pogodzić się ze stratą idola. Dopiero teraz zaczynają wypływać szokujące fakty z życia artysty. Okazuje się, że ostatnie miesiące jego życia nie były sielanką. A do przedwczesnej śmierci, podobno przyczynił się niezdrowy tryb życia piosenkarza.

Brytyjska prasa donosi, że George Michael nie stronił od przyjemności, przy czym był bardzo niedyskretny. Ilość mężczyzn, z którymi uprawiał seks przyprawia o zawrót głowy!

- George był skandalicznie niedyskretny. Ujawnił, że przez poprzednich siedem lat spał z 500 mężczyznami, że był szantażowany przez męską prostytutkę z Francji i że kobietą, z którą najbardziej chciałby uprawiać seks, jest Elizabeth Taylor – napisał w swoim felietonie znany brytyjski dziennikarz Piers Morgan.

Zobacz: Ucho prezesa odcinek 3 - jest już zwiastun!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: