ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Gigantyczna utrata wagi gwiazdy Polsatu! Co się dzieje? [GALERIA]

Gigantyczna utrata wagi gwiazdy Polsatu! Co się dzieje? [GALERIA]

19.09.2016, godz. 11:22
Karolina Szostak
foto:

Karolina Szostak zawsze słynęła z kobiecych kształtów. Ostatnio pięknej preznterki jest jednak jaby... mniej! Wszystko za sprawą ostrej diety, na którą dziennikarka Polsatu niedawno przeszła. Już schudła 15 kilogramów! Zobacz jej niesamowitą metamorfozę.

10 kilogramów w sześć tygodni? Tak, to możliwe i dowodem na to jest cudowna metamorfoza Karoliny Szostak. Piękna prezenterka Polsatu zawsze słynęła z pełnych kształtów. Jednak od dawna zamierzała zrzucić parę kilo. Zazwyczaj kończyło się to efektem jojo. Gwiazda jednak nie poddaje się i dalej walczy o smukła sylwetkę. Na razie wygrywa!

W przeciągu dwóch miesięcy zrzuciła 10 kilo! Teraz jest 15 kilogramów lżejsza, niż przed rozpoczęciem odchudzania Jak to zrobiła? Wszystko dzięki diecie. - Udało mi się wciągnąć w dietę. Sama do końca w to nie wierzę. Czuje się świetnie! - wyznała na łamach "Flesza". - Jem głównie warzywa i owoce. Piję dużo wody i tylko od czasu do czasu, żeby nie zwariować, pozwolę sobie na na małe święto, jak na przykład pieczony batat - wyznaje gwiazda. Szostak chce zrzucić jeszcze 5 kilo.

Zapraszamy do naszej galerii. Zobaczcie, jak Karolina zmieniła się w przeciągu od stycznia 2016 roku!

Zobacz: Styl Karoliny Szostak to "kicz, tandeta, badziewie!". Ocenia Daniel Jacob Dali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: