ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gojdź ostro kończy spór z Terlikowskim: "Gnojku, odwal się od kobiet!"

Gojdź ostro kończy spór z Terlikowskim: "Gnojku, odwal się od kobiet!"

11.08.2016, godz. 10:53

Doktor Gojdź nokautuje Tomasza Terlikowskiego w sporze o prawo do aborcji! Na Facebooku chirurga plastycznego pojawił się kolejny wpis dotyczący internetowej kłótni, która rozgorzała jakiś czas temu. Co napisał doktor Gojdź?

Wczoraj informowaliśmy o artykule Tomasza Terlikowskiego we Frondzie, w którym odniósł się do postu zamieszczonego jakiś czas temu na Facebooku. Doktor Krzysztof Gojdź podał makabryczną historię swojej pacjentki i zadał we wpisie pytanie do żony Tomasza Terlikowskiego, czy nadal twierdzi, że zgwałcone kobiety powinny rodzić dzieci poczęte w wyniku napaści. Po odpowiedzi Terlikowskiego, zamieścił kolejny wpis na Facebooku.

Zobacz: Doktor Gojdź mocno odpowiada Terlikowskiemu: "Łatwo jest ci obrażać ludzi pod publiczkę pseudokatolików"

Tomasz Terlikowski postanowił ponownie skomentować całą sytuację, wykorzystując argumenty ad personam. - Moje tezy o tym, że zabicie człowieka, który jest niewinny, w niczym nie leczy traumy po gwałcie uchodzi za tezę kontrowersyjną, a chirurg estetyczny uchodzi w nim za speca od aborcji. To ostatnie to zresztą kwintesencja myślenia aborcjonistów. Czym się zajmuje chirurg plastyczny? Cięciem i przycinaniem. I zapewne dlatego uważa się za speca od wycinania - napisał redaktor Frondy.

Gojdź nie pozostał dłużny, jednak nie bawił się już w piękne słowa. - Katolik-Celebryta p. Terlikowski, publicznie sugeruje, że jestem gwałcicielem i fanatykiem aborcyjnym. Licz się chłopie z chamskimi słowami. To Ty właśnie dokonujesz gwałtu na wolności wyboru kobiet w trudnych sytuacjach życiowych - czytamy w poście.

Zobacz: Małgorzata Terlikowska radzi zgwałconym kobietom: "Można dziecko oddać do adopcji"

Widać, że chirurga plastycznego poniosły emocje. - Obrażasz też moją mamę, sugerując że mnie źle wychowała. Od niej wara gnojku! Moja matka jest świętością!!! Jest najwspanialszą kobietą, którą kocham i która całe swoje życie poświęciła aby mnie wykształcić i wychować na człowieka z empatią, kochającego ludzi i świat. W przeciwieństwie do Twojego wychowania na człowieka ziejącego nienawiścią do drugiej osoby o innym światopoglądzie. Współczuć można Twoim dzieciom wychowywanym w mowie nienawiści - napisał Gojdź.

- Myślę, że chętnie przywróciłbyś średniowieczne metody palenia na stosie. Pora zakończyć tę "dyskusję". Odwal się chłopie od kobiet, daj im wolność wyboru. A mnie możesz atakować, bo totalnie zlewam opinie osób Twojego pokroju - ostro skwitował Gojdź.

Co sądzicie o tej kłótni? Kto wygrał?

Zobacz: Terlikowski do lekarzy sugerujących aborcję: Ponowni GWAŁCICIELE


Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: