ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gojdź uderza w Korwin Piotrowską: "Uważałem ciebie za osobę, która ma coś pod deklem!"

Gojdź uderza w Korwin Piotrowską: "Uważałem ciebie za osobę, która ma coś pod deklem!"

09.09.2016, godz. 08:06

Karolina Krowin Piotrowska w jednym ze swoich felietonów skrytykowała chirurga plastycznego - celebrytę Krzysztofa Gojdzia. Lekarz gwiazd nie bawi się w uprzejmości. Na jego Facebooku pojawiła się ostra odpowiedź! Co napisał? Przekonaj się!

Rok temu każda celebrytka marzyła o zdjęciu z nim. Dzisiaj jakoś nie - napisała o Krzysztofie Gojdziu Karolina Korwin Piotrowska w jednym ze swoich felietonów. - Gadulstwo i chęć medialnego lansu nie popłaca wizerunkowo, choć stan konta się zgadza. W trzy miesiące wakacji rekordowa, przewyższająca newsy o Górniak, Szulim, Rozenek czy Dodzie razem wzięte, ilość newsów w serwisach plotkarskich, z czego 99 procent sam sprowokował, bijąc na głowę największych lansiarzy - skomentowała chirurga plastycznego dziennikarka.

Doktor Gojdź nie pozostał dłużny. Na Facebooku chirurga pojawił się wpis dotyczący Karoliny Korwin Piotrowskiej. - Karolina Korwin-Piotrowska. "Dziennikarka" i pierwsza hejterka RP. Codzienna dawka nienawiści w mediach - wyśmiał nazwę funpage'u gwiazdki TVN Style. - Wie jak podlansować się na osobach, które "klikają" się w internecie. Nikt nie chce już oglądać jej programów opartych na plotach i hejcie to daje znać o sobie nienawistnymi wpisami - podsumował programy Korwin Piotrowskiej.

Zrób coś kobieto pożytecznego dla świata i dla ludzi. Wiesz co znaczy karma? Będziesz ocierała się ze swojej śliny od tego plucia na innych - radzi Gojdź. - Karolina, uważałem Ciebie za osobę, która ma coś pod deklem. Ale czasami lekarze stawiają złą diagnozę... Zawsze daję szansę ludziom, którzy błądzą. Chociaż Ty zbłądziłaś w życiu za daleko w las... - napisał chirurg plastyczny.

Kto ma rację?

Zobacz: Krzysztof Gojdź zadebiutował w teatrze. Chirurg plastyczny gwiazd zostanie aktorem?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: