ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy GOLUSIEŃKA Książkiewicz w wodzie! Aktorka pokazała NAGĄ pupę

GOLUSIEŃKA Książkiewicz w wodzie! Aktorka pokazała NAGĄ pupę

11.09.2016, godz. 19:27
Weronika Książkiewicz
foto: © AKPA

Mijający weekend był bardzo upalny. Słupki rtęci w wielu miejscach Polski wskazywały ponad 30 stop. A wiadomo, że w takie dni najlepiej zażyć chłodzących kąpieli. Słońce przygrzało aktorkę Weronikę Książkiewicz, która postanowiła nieco się ochłodzić i golusieńka wskoczyła do wody!

Po co wciskać się w skąpe bikini, skoro można zażywać przyjemnej kąpieli w stroju Ewy? Tak właśnie postanowiła zrobić Weronika Książkiewicz. Korzystając z ostatnich promieni słońca, bo przed nami ochłodzenie, aktorka wskoczyła do wody. W blasku słońca najwyraźniej przyjemnie było stać, niemal po pas, zanurzonej w chłodnej wodzie. Z wypadku nad wodę Książkiewicz pochwaliła się na Instagramie i od razu wzbudziła zachwyt fanów, którzy docenili zgrabną figurę gwiazdy. Jeden z komentarzy zostawiła nawet Anna Mucha, która stwierdziła, że to nie jest Książkiewicz: - Przecież to nie Ty :)  widziałam Cie nago! zapewniam ! na żywo znacznie piękniejsza ! - wyznała. Na co koleżanka odpowiedziała jej:- To wszystko wina fotografa :).

Jak widać Weronika Książkiewicz nie ma żadnych oporów, by odkryć ciało, wstyd jest jej obcy, bo w końcu ma zgrabną figurę i nie musi się krępować nagością. A skoro tak, to do zdjęcia zapozowała bez stanika i majteczek, podejmując decyzję, że zaprezentuje się tak, jak ją Pan Bóg stworzył. Co Wy na to?

Sprawdź: Gwiazdy wspominają ślub Rozenek i Majdana [ZDJĘCIA]

Wrzesień

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz) 10 Wrz, 2016 o 7:44 PDT

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: