ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Górniak miło spędziła czas w towarzystwie producenta Whitney Houston

Górniak miło spędziła czas w towarzystwie producenta Whitney Houston

16.09.2016, godz. 10:24
EDYTA GÓRNIAK
EDYTA GÓRNIAK foto:

Edyta Górniak miała niedawno koncert z producentem Whitney Houston Davidem Fosterem. Gwiazdor znany jako uwodziciel i kobieciarz został oprowadzony po Warszawie przez piękną piosenkarkę. Edzia zabrała go również do muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli. Wygląda na to, że spędzili razem miło czas!

David Foster jest odpowiedzialny za wiele hitów Whitney Houston. Niedawno przyleciał do Polski gdzie dał swój koncert. Wystąpiła na nim Edyta Górniak, która świetnie poradziła sobie w repertuarze niedawno zmarłej gwiazdy. Znajomość nie skończyła się jednak na scenie i szybko przerodziła w coś innego.

Jak donosi "Fakt Gwiazdy", Górniak i Foster wybrali się wieczorem na romantyczną kolację przy świecach. Prawie 70-letni producent wciąż komplementował naszą gwiazdę. - David jest oczarowany Edytą. Traktuje ją w niezwykle szarmancki sposób. Komplementuje ją na każdym kroku. Wszystkim opowiada, że jest nie tylko pod wrażeniem jej talentu, ale i urody - wyznaje informator tabloidu.

- Spotkanie z tak niezwykłą osobowością było obezwładniające. Myślałam, że zemdleję - opowiadała Górniak na konferencji prasowej. Oprócz kolacji, Edyta zabrała Davida do Żelazowej Woli, by pokazać mu muzeum Fryderyka Chopina. Foster niedawno rozwiódł się z jedną z Żon Hollywood - Yolandą Hadid. Była to jego czwarta żona. Jak sam mówi, szuka kolejnej kandydatki. Czy będzie to Edyta? Jak myślicie?

Zobacz: Edyta Górniak lepsza od Whitney Houston? Zobacz nagranie!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: