ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Górniak musiała uciekać z domu!

Górniak musiała uciekać z domu!

23.08.2016, godz. 04:00
EDYTA GÓRNIAK_1PUBL
EDYTA GÓRNIAK foto:

Miało być tak cudownie. Kiedy na początku tego roku Edyta Górniak (44 l.) wyprowadziła się do Krakowa, planowała odzyskać spokój, którego brakowało jej w stolicy. Jak się okazuje, właśnie musiała zmienić mieszkanie. Wszystko za sprawą niektórych sąsiadów. "Super Express" zna szczegóły tego zamieszania.

Mogilany, wieś sąsiadująca z Krakowem. To tam właśnie, na ekskluzywnym osiedlu Parkowe Wzgórze zamieszkała Edyta razem ze swoim synem Allanem (12 l.). Warszawa stała się dla nich nieznośna - szczególnie po tym, jak jej były mąż, a ojciec syna, prowadząc pod wpływem narkotyków, zabił kobietę na pasach. Dariusz K. (40 l.) siedzi w areszcie, a wszelkie doniesienia o kolejnych rozprawach odbijały się negatywnie na życiu gwiazdy. Aby poświęcić się pracy artystycznej i dziecku, musiała zmienić klimat. Wybór padł na Kraków.

- Edyta chciała pokazać się jako dobra sąsiadka. Zaśpiewała na specjalnym osiedlowym koncercie, uczestniczyła w piknikach i ogniskach. Jednak dwie osoby zmieniły jej życie tam w koszmar. Jeden z sąsiadów zaczął podawać się za jej menedżera, ktoś inny wpuszczał paparazzich na osiedle - opowiada nam przyjaciółka Górniak.

Sprawy skomplikowały się, gdy zdecydowała się zrezygnować z wynajmowanego domu. - Właściciel miał nadzieję, iż Edyta kupi od niego to mieszkanie. Zaczęły się nocne telefony z pretensjami, pijackie krzyki pod oknami - opowiada nasz informator. I faktycznie do redakcji "Super Expressu" dzwoniła rozgoryczona sąsiadka, że słychać u niej krzyki po nocach. Nie wiedziała jednak, iż gwiazda nie ma z tym nic wspólnego.

Jednak Górniak mogła liczyć na życzliwość większości mieszkańców i inwestora osiedla. Pomogli jej znaleźć inny dom, z dala od uciążliwych sąsiadów, wszystko po to, aby nie opuszczała miejscowości. - Edyta bardzo się zżyła z tymi ludźmi. A dla nich to prestiż no i korzyści. Podskoczyły nawet ceny nieruchomości w okolicy - śmieje się znajoma Górniak.

 

Zobacz: Edyta Górniak wydała 40 tys. złotych na wakacje w Stanach

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: