ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Górniak chce zaśpiewać z "Lewym" i poćwiczyć z Anią

Górniak chce zaśpiewać z "Lewym" i poćwiczyć z Anią

09.05.2017, godz. 05:00
EDYTA GÓRNIAK
EDYTA GÓRNIAK foto:

Pierwsze dziecko Ani (29 l.) i Roberta (29 l.) Lewandowskich jest już na świecie. Do świeżo upieczonych rodziców spływają gratulacje z całego świata. Do nich przyłącza się też Edyta Górniak (45 l.). Przy okazji zdradziła, że wobec znanych małżonków ma swoje osobiste plany.

4 maja Robert Lewandowski ogłosił w internecie, że został szczęśliwym tatą małej Klary. Ta wiadomość wywołała eksplozję radości wśród fanów i znajomych piłkarza. Sportowcy pośpieszyli z gratulacjami. Do nich przyłączają się też gwiazdy estrady. - Wspaniale! Życzę im szczęścia. Wspaniale, że zostali rodzicami. Cudowny czas przed nimi - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Edyta Górniak.

Artystka nie kryje, że fascynuje ją to znane małżeństwo. Ma wobec nich również swoje plany.

- Wspólny duet z Robertem? Myślę, że to jest całkiem możliwe. Jestem przekonana, że Robert lepiej by sobie poradził w studiu przed mikrofonem z moją pomocą niż ja na boisku z jego pomocą - śmieje się Edyta. - Allan już dziś nie szaleje tak za piłką nożną jak kiedyś. Dziś zdecydowanie wolałby wyprodukować piosenkę dla Roberta. A ja najchętniej spotkałabym się z żoną Roberta Anią, żeby jakieś brzuszki porobić. Przydałoby mi się - śmieje się Edyta Górniak.

Zobacz także: Terlikowski lubi Chodakowską? Dziennikarz staje w jej obronie

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: