ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gosia Andrzejewicz planuje ślub

Gosia Andrzejewicz planuje ślub

01.08.2016, godz. 11:29
Źródło: Adrian Nychnerewicz

Gosia Andrzejewicz w rozmowie z Superexpress.tv zdradziła, jak wygląda jej życie z ponad rocznym synkiem. Zapytana o ślub zaczęła żartować... Czy jej partner ma dla niej niespodziankę i zaplanował uroczystość?

Gosia Andrzejewicz zachwyca się swoim dzieckiem jak każda mama - Jest nie tylko przepiękny, ale i muzykalny, żywiołowy. Chyba będzie piłkarzem, bo potrafi kopnąć! Najważniejsze, że nie choruje, jest zdrowy i jestem wielką szczęściarą - mówi w rozmowie z Superexpress.tv. Jej synek, Mateusz, przyszedł na świat w czerwcu 2015 roku, a zatem ma już ponad rok. Czy wokalistka ma z nim jakieś problemy?

- Jedynym minusem Mateusza jest to, że on nie lubi spać. Nie ma co liczyć na drzemki w ciągu dnia, ja przyzwyczajona do trybu życia artystki, gdzie wstawało się o 12, teraz kładę się spać jak on i wstaje jak on. - mówi Andrzejewicz i szybko dodaje, że dzięki dziecku znacznie wzmocniła się jej kondycja fizyczna - Muszę ciągle go nosić. Ma ponad 10 kilogramów, więc wiesz.... - śmieje się. Zapytana przez reportera o ślub szybko odpowiada - Czy planujemy ślub? To pytanie do mojego partnera, ale mam nadzieję, że tak - dodaje.

Partner Gosi słyszał całą rozmowę. Czy już planuje uroczystość dla ukochanej? Czas pokaże.

Zobacz: Natalia Kukulska jest w ciąży, ale będzie pracować do końca

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: