ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gra o Tron 7 - spoilery na nowych zdjęciach z planu! [WIDEO]

Gra o Tron 7 - spoilery na nowych zdjęciach z planu! [WIDEO]

25.10.2016, godz. 13:45
Gra o Tron 7 - spilery
foto: YouTube

Gra o Tron 7 - spoiler w sieci! Uwaga, do internetu trafiły właśnie pierwsze nieoficjalne zdjęcia oraz nagrenie wideo z planu nowego sezonu Gry o Tron. Co na nim znajdziemy? Na tę scenę czekaliśmy od początku serialu!

Sezon na spoilery Gry o Tron 7 czas zacząć! Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia i nagrania wideo, które zdradzają, co wydarzy się w najnowszym sezonie popularnego serialu. Najnowsze zdjęcia z planu 7. sezonu Gry o Tron to prawdopodobnie największy spoiler ze wszystkich materiałów, jakie do tej pory wyjawiono. Na tę scenę czekaliśmy od samego początku serialu. Czy domyślacie się, o który wątek chodzi? Opublikowane materiały przedstawiają moment spotkania Jona Snow z Daenerys! Nie wiadomo jeszcze, czego dotyczy to spotkanie, ale można przypuszczać, że chodzi o ewentualny sojusz przeciwko Cersei Lannister. W końcu zakończenie 6. sezonu Gry o Tron wskazywało na to, że konfrontacja rodów zbliża się wielkimi krokami. W 7. sezonie Gry o Tron po prostu musi dojść do spotkania Jona Snow z jego ciotką Daenerys (przypomnijmy, że Jon jest synem Lyanny Stark i Rhaegara Targaryena).

Odcinki Gry o Tron 7 nagrywane są między innymi w Hiszpanii. To właśnie stamtąd pochodzi nagranie wideo ze spoilerem, nadchodzącego sezonu.

ZOBACZ: Gra o Tron: ośmioro martwych bohaterów serialu, którzy nadal żyją w książkach

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: