ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Gra o tron sezon 7 online. Gdzie oglądać pierwszy odcinek nowego sezonu ZA DARMO?

Gra o tron sezon 7 online. Gdzie oglądać pierwszy odcinek nowego sezonu ZA DARMO?

13.07.2017, godz. 12:08
Gra o tron s07e01
foto: PrintScreen YouTube

Gra o tron sezon 7 online i w TV, ale czy za darmo? Wielkimi krokami zbliża się premiera 7. sezonu najpopularniejszego serialu na świecie. Najwyższy czas udzielić odpowiedzi na pytanie: gdzie i o której oglądać Grę o tron s07e01.

Grę o tron s07e01 online i w telewizji będzie można obejrzeć już 17 lipca 2017 roku. To właśnie na ten dzień zapowiedziana została polska premiera serialu, który niedawno otrzymał miano najlepszego na świecie. Gra o tron 7 - o której rozpocznie się emisja pierwszego odcinka? Szefowie fanów serialu będą musieli wykazać się wyrozumiałością. Emisja pierwszego odcinka Gry o tron 7 w HBO rozpocznie się o godzinie 3:00! Dodajmy, że długość premierowego odcinka to 59 minut, co oznacza, że wszyscy ci, którzy będą chcieli obejrzeć odcinek jako pierwsi, nie będą spali do godziny 4. nad ranem. W utworzonym na Facebooku wydarzeniu "Nie śpię, bo Gra o tron" udział zadeklarowało już 8,5 tysięcy osób.

Gra o tron sezon 7 online - czy będzie za darmo?

Nowe odcinki Gry o tron będą pojawiać się w HBO i HBO GO w każdy poniedziałek. Przypominamy, że pierwszy sezon liczy siedem odcinków. Jedyną legalną możliwością obejrzenia 7. sezonu serialu w internecie jest jego transmisja na platformie internetowej HBO GO. Czy pierwszy odcinek Gry o Tron 7, tak jak w ubiegłym roku, będzie dostępny za darmo w internecie na HBO GO? Niestety nie. Informację o tym można znaleźć na oficjalnej stornie Gry o tron HBO na Facebooku

Co wydarzy się w 7. sezonie Gry o tron? Jedno jest pewne - czeka jest jedno z największych starć. To będzie sezon obfitujący w sceny batalistyczne. Niestety serialowej ekipie udało się utrzymać w tajemnicy szczegóły dotyczące nowej serii. Stąd też do sieci trafiło tak mało spoilerów Gry o tron 7.

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: