ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Gra o tron sezon 7 - tytuły i opisy pierwszych trzech odcinków

Gra o tron sezon 7 - tytuły i opisy pierwszych trzech odcinków

13.07.2017, godz. 14:29
Gra o tron 7 - White Walkers
foto: PrintScreen YouTube

"Gra o tron" - pierwszy odcinek 7. sezonu zostanie wyemitowany 17 lipca 2017 roku. Fani serialu już teraz przygotowują się do nocnego oglądania przygód bohaterów Westeros. Co wydarzy się w 7. sezonie? Jedno jest pewne - czeka nas wielkie starcie wszystkich rodów. Do sieci trafiły też tytuły i opisy poszczególnych odcinków. Czy znajdziemy w nich spoilery "Gry o tron"?

Gra o tron - 7. sezon zadebiutuje na polskich ekranach już 17 lipca 2017 roku. Czego mogą spodziewać się fani po nowych odcinkach. Co wydarzy się w 7. sezonie "Gry o tron"? Światło na nadchodzące wydarzenia mogą rzucić opisy trzech pierwszych odcinków nadchodzącej serii.

Premierowy odcinek nowej odsłony serialu nosi nazwę "Dragonstone". Jego oficjalny opis wygląda następująco: "Jon organizuje obronę Północy. Cersei próbuje zrównać szanse. Daenerys wraca do domu". To oznacza, że Matka Smoków dotrze do Westeros już w pierwszym odcinku.

Drugi odcinek "Gry o tron" 7 zatytułowano "Stormborn". Opis zaprezentowany przez twórców wygląda tak: "Do Daenerys przybywa niespodziewany gość. Jon zmaga się z buntem. Tyrion planuje podbój Westeros".

Trzeci odcinek "Gry o tron" 7 nosi tytuł "The Queen's Justice". Jego opis brzmi następująco: "Daenerys przewodzi w sądzie. Cersei oddaje podarunek. Jaimie uczy się na swoich błędach". To chyba najbardziej intrygująca zapowiedź. Która królowa okaże swoją sprawiedliwość - Cersei czy Matka Smoków? Tego nie wiadomo, jednak zerkając na profile fanowskie przekonamy się, że internauci zwiastują śmierć Cersei.

ZOBACZ: Gra o tron sezon 7 online. Gdzie oglądać pierwszy odcinek nowego sezonu ZA DARMO?

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: