ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Grażyna Błęcka-Kolska wybaczyła kochance męża

Grażyna Błęcka-Kolska wybaczyła kochance męża

05.09.2016, godz. 09:51
Jan Jakub Kolski, Grażyna Błęcka-Kolska
Jan Jakub Kolski i Grażyna Błęcka-Kolska foto: AKPA

Niedawno zakończyła się wystawa zdjęć tragicznie zmarłej Zuzanny Kolskiej. Zuzia była córką Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Na pokazie był również ojciec dziewczyny i był mąż aktorki, Jan Jakub Kolski. Reżyser przyszedł ze swoją nową partnerką. Wygląda na to, że Grażyna Błęcka-Kolska wybaczyła byłemu mężowi zdradę.

Jeszcze kilka lat temu Grażyna Błęcka-Kolska wypłakiwała oczy po mężu. Jan Jakub Kolski zdradził swoją żonę z o wiele młodszą kobietą. Wkrótce zostawił żonę dla kochanki. Na otwarciu wystawy zdjęć córki aktorki i reżysera, tragicznie zmarłej Zuzanny Kolskiej, Kolski pojawił się z nową ukochaną. Wyglądało na to, że Grażyna Błęcka-Kolska wybaczyła zdradę.

Grażyna Błęcka-Kolska i Aleksandra Michael podały sobie ręce i wymieniły uśmiechy. - Relacja Grażyny i Oli jest bardzo poprawna, dobra, mogą razem funkcjonować, pomagać sobie. To ważne. Ola brała udział w przygotowaniu wystawy od strony technicznej - powiedziała w rozmowie dla "Dobrego Tygodnia" Lucyna Schumacher, przyjaciółka aktorki oraz prezes Fundacji Fabryka Snu.

Zobacz: Grażyna Błęcka-Kolska - były mąż da jej pracę?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: