ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Grażyna Torbicka o poprawianiu urody. Dziennikarka jest w mniejszości?

Grażyna Torbicka o poprawianiu urody. Dziennikarka jest w mniejszości?

22.09.2016, godz. 15:20
Grażyna Torbicka odchodzi z TVP
Bez dwóch zdań - Grażyna Torbicka była twarzą telewizji publicznej foto: AKPA

Grażyna Torbicka zdradziła sekret swojej urody. Jej wyznanie w czasach mody na botoks jest bardzo nietypowe. Czemu zawdzięcza świetny wygląd 57-letnia Torbicka?

Grażyna Torbicka przez ostatnie 30 lat była ozdobą Telewizji Polskiej. Bez wahania można powiedzieć, że jej uroda to kwestia genów. Wystarczy spojrzeć na Krystynę Loskę - mamę dziennikarki. Czy mimo dobrych genów Torbicka zdecydowała się na poprawianie tego i owego? Nic z tych rzeczy. Zapytana w wywiadzie dla "Vivy", w jaki sposób inwestuje w siebie, dziennikarka odpowiedziała.

- Głównie intelektualnie, bo jeśli chodzi o urodę, to do kosmetyczki nie chodzę, bo nie lubię, botoksu nie używam, bo się go boję. A poza tym skoro tyle lat pracowałam na swoją twarz, to dlaczego miałabym ją teraz zmieniać. Podobno jak się już raz zacznie robić botoks, to kobieta staje się od niego uzależniona. Moim zdaniem urodę najlepiej poprawia miłość i optymizm. Najbardziej niszczy stres. - wyznała z rozbrajającą szczerością Torbicka. Trzeba przyznać jest to bardzo nietypowe wyznanie w czasach, w których na twarzach celebrytek króluje botoks.

ZOBACZ: Torbicka opiekuje się mamą [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: