ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Grażyna Torbicka znalazła pracę!

Grażyna Torbicka znalazła pracę!

25.08.2016, godz. 11:06
Miszczak uratował Torbicką
Grażyna Torbicka foto: AKPA

Jeszcze do niedawna Grażyna Torbicka była twarzą TVP 2. Od wielu lat prowadziła swój autorski program Kocham kino. Niestety drogi Torbickiej i Dwójki rozeszły się jakiś czas temu. Na szczęście pięknej dziennikarce udało się znaleźć nowe zajęcie! Co to?

Grażyna Torbicka przez 20 lat prowadziła Kocham kino. Program zniknął z anteny po tym, jak dziennikarka skończyła współpracę z TVP 2. Na szczęście już udało jej się znaleźć nową pracę. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, Torbicka raz w miesiącu poprowadzi wraz z Tomaszem Raczkiem audycję radiową Szczerotok w stacji Tok FM.

- W ostatnich tygodniach Grażyna i ja mieliśmy kilkakrotnie okazję uczestniczyć w zażartych dyskusjach na temat filmów. Okazało się, że co prawda najczęściej różnimy się w ocenach, ale w trakcie sporu obojgu nam świecą się oczy z radości dyskutowania. Żadne z nas nie lubi obrażać ani lekceważyć partnera, więc dajemy sobie, mimo różniących nas opinii, maksimum komfortu. Najkrócej mówiąc: piekielnie dobrze nam się rozmawia - powiedział w rozmowie z portalem Raczek.

- I nagle wpadłem na pomysł, aby raz w miesiącu mój program „Szczerotok”, który prowadzę w radiu TOK FM już od kilku lat, zamienić w elegancką, ale pełną pasji „burzę filmową” z Grażyną Torbicką. Zapytałem, co ona na to, a ona się zgodziła bez wahania. Szefowa TOK FM, Kamila Ceran, przyklasnęła pomysłowi i... możemy zapowiedzieć, że od 28 września br. Grażyna i ja debiutujemy z naszym wspólnym radiowym programem - fascynuje się krytyk filmowy.

Pierwsza audycja z Torbicką już 28 września o godzinie 20:00. Będziecie słuchać?

Zobacz: Grażyna Torbicka: "Nie tęsknię za telewizją"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: