ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Grzegorz z Rolnik Szuka żony komentuje pierwszy odcinek 3. sezonu: "To daje mi siłę i kopa"

Grzegorz z Rolnik Szuka żony komentuje pierwszy odcinek 3. sezonu: "To daje mi siłę i kopa"

05.09.2016, godz. 13:24
Rolnik szuka żony 3 - uczestnicy
Łukasz foto: Rolnik szuka żony / Facebook

Grzegorz Bardowski skomentował pierwszy odcinek nowej serii programu Rolnik szuka żony. Tak pięknego wyznania nie słyszeliśmy dawno!

Grzegorz Bardowski - bohater 2. edycji Rolnik szuka żony - do dziś nie może wyjść ze zdumienia, jak bardzo program zmienił jego życie. Rolnik znalazł swoją drugą połówkę - filigranową Anię, która już niedługo urodzi mu dziecko. Jego wpisy o żonie są czułe i pełne miłości. Bez dwóch zdań ta para to najlepsza reklama programu. Nic więc dziwnego, że Grzesiek pilnie śledzi dalsze losy produkcji. W dniu emisji pierwszego odcinka Rolnik szuka żony 3 umieścił piękny wpis, w którym jeszcze raz pochwalił się swoim szczęściem. Piękne były również słowa, którymi zwrócił się do wszystkich tych, którzy wciąż szukają miłości.

"Mamy wielką nadzieję, że i tym razem ktoś znajdzie swoją miłość życia, nada mu sens. Nie tylko w programie, bo przecież jest nas tu więcej, a wszyscy w tym temacie jesteśmy równi" - czytamy na Facebooku Grzegorza Bardowskiego.

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 3 online - gdzie oglądać nowe odcinki w sieci?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: