ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony 2" w ciążowej sesji zdjęciowej

Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony 2" w ciążowej sesji zdjęciowej

26.09.2016, godz. 08:57
Grzegorz i Ania z Rolnik szuka żony w ciążowej sesji zdjęciowej
foto: Facebook

Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony 2" spodziewają się dziecka. Ostatnio postanowili spełnić żądania swoich fanów i umieścili na Facebooku romantyczne zdjęcie z ciążowej sesji. Brzuszek Ani Bardowskiej jest już naprawdę duży!

Grzegorz Bardowski w programie "Rolnik szuka żony 2" spełnił swoje marzenie. Rolnik nie tylko znalazł żonę, ale już niedługo zostanie ojcem. Widzowie uwielbiają Grześka i Anię z "Rolnik szuka żony 3", co widać między innymi w komentarzach na portalach społecznościowych. Gdy rolnik umieścił ostatnio film ze żniw, fani poprosili go, by umieścił jeszcze zdjęcie ciężarnej żony. Uczestnik 2. edycji "Rolnik szuka żony" spełnił żądania fanów. Na jego oficjalnym profilu znajdziemy zdjęcie z romantycznej sesji. Ania ma już naprawdę duży brzuszek. Wygląda na to, że rozwiązanie może nastąpić tuż tuż. Jakiej płci będzie maluszek? Tego para jeszcze nie zdradziła. Jedno jest pewne - Ania i Grzegorz Bardowscy mogą liczyć na miłe słowa od fanów. Pod zdjęciem z ciążowej sesji posypały się pozytywne komentarze. Oto kilka z nich:

- ''Miłość'' - potrafi tworzyć wspaniałe obrazy, Wy Jesteście jednym z nich. cudowna z Was para

- Piękna scena. Tych ludzi nigdy nie cechowała duma dlatego ich lubię. Życzę im wielu romantycznych momentów i gromadki dzieci

- Wasza historia to gotowy scenariusz na romantyczną historię do sfilmowania, ktoś powinien się tym zainteresować

ZOBACZ: Grzegorz z Rolnik Szuka żony komentuje pierwszy odcinek 3. sezonu: "To daje mi siłę i kopa"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: