ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Grzesiek i Ania z Rolnik szuka żony już po żniwach: "Rośniemy dalej - RAZEM"

Grzesiek i Ania z Rolnik szuka żony już po żniwach: "Rośniemy dalej - RAZEM"

30.08.2016, godz. 09:26

Rolnik szuka żony już niedługo znów pojawi się na antenie TVP 1. Jednak Grzegorz i Ania wciąż cieszą się nieustającą popularnością. Okazuje się, że ich pierwszy syn rośnie jak na drożdżach, a wraz z nim... rodzice! Co słychać u Ani i Grzesia?

Do premiery nowej edycji programu Rolnik szuka żony zostało jeszcze tylko kilka dni. Grzesiek i Ania z poprzedniej edycji to najbardziej urocza para z całego show. Oni znaleźli prawdziwe szczęście i mogą być wzorem dla nowych uczestników. Ostatnio nie pojawiali się w mediach społecznościowych. W końcu był sierpień - czas żniw. Grzegorz miał więc co robić. Ciężarna Ania zajęła się z kolei przygotowaniami do bycia mamą.

Długo nas nie było, ale najpierw praca poźniej internety. Skończyliśmy żniwa, zasialiśmy rzepaki, znaleźliśmy czas na dożynki - podsumował pracowity miesiąc Grzesiek. - Poza tym rośniemy dalej - RAZEM. Będziemy tu częściej zaglądać, a już niebawem kolejny film - dodał byłī uczestnik hitu TVP. Mamy nadzieję, że w następnym wideo dowiemy się czegoś więcej o potomku Bardowskich!

Zobacz: Rolnik szuka żony 3. Marta Manowska się wygadała! Co zdradziła?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: