ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Grzesiek z "Rolnik szuka żony" zostanie ojcem. ZNAMY PŁEĆ DZIECKA!

Grzesiek z "Rolnik szuka żony" zostanie ojcem. ZNAMY PŁEĆ DZIECKA!

15.08.2016, godz. 11:25

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" pochwalił się na Facebooku, że zostanie ojcem chłopca! Uczestnik popularnego programu TVP zdradził tez swoim fanom imię dziecka. Syn Ani i Grześka będzie mieć na imię Jan.

Kilka tygodni temu Grzegorz z programu "Rolnik szuka żony 2" oznajmił światu, że zostanie ojcem. Fani gratulowali parze i życzyli im szczęścia. Teraz Grzesiek postanowił podzielić się kolejną wspaniałą wiadomością - będzie mieć syna. Informację o płci dziecka podał na Facebooku. -  Czekamy z niecierpliwością na naszego Jana <3. Jak to mówią nie ważne co, ważne żeby urodził się zdrowy syn - napisał były uczestnik "Rolnik szuka żony".

Grzegorz i Ania poznali się w zeszłym roku, gdy nakręcane były odcinki kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony". Ania od razu zdobyła serce rolnika. Już czytając nadesłane listy Grzesiek zwrócił uwagę właśnie na Anię. Później szybko odesłał pozostałe kandydatki do domu, a z wybranką zaczął spędzać coraz więcej czasu. Po zakończeniu programu były szybkie zaręczyny i bajkowy ślub.

Zobacz: Nowy biznes Grześka z "Rolnik szuka żony"

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: