ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gwiazda Bollywood zagra Anię Przybylską?

Gwiazda Bollywood zagra Anię Przybylską?

08.10.2016, godz. 09:42
Źródło: Paulina Koziejowska

W środę 5. października obchodziliśmy drugą rocznicę śmierci Ani Przybylskiej. Aby uczcić jej pamięć Radosław Piwowarski postanowił zrobić o niej film. Choć prace nad scenariuszem już trwają w dalszym ciągu nie ma oficjalnych informacji, kogo zobaczymy w głównej roli. Czy reżyser wybierze gwiazdę Bollywood Natalię Janoszek?

W środę 5. października obchodziliśmy drugą rocznicę śmierci Anny Przybylskiej, która zmarła po przegranej walce z rakiem trzustki w 2014 roku. Od tego czasu w mediach wielokrotnie wspominano zmarłą aktorkę. Aby uczcić jej pamięć, reżyser Radosław Piwowarski zapowiedział, że zrobi o niej film. Jak już pisaliśmy na SE.pl, trwają prace nad scenariuszem.

- Potwierdzam, że trwają prace nad filmem o Ani. Zbieram materiał, ale nie mogę jeszcze mówić o szczegółach - zdradził w rozmowie z dziennikarzem "SE" Piwowarski.

Choć wielu w tej roli obsadziłoby Olgę Bołądź, nie wiadomo jeszcze kto zagra Anię. W programie Pauliny Koziejowskiej gwiazda Bollywood Natalia Janoszek, zdradziła, że od zawsze wzorowała się na zmarłej aktorce. - To właśnie ona mnie zachęciła, by działać tu w Polsce. Prywatnie była super dziewczyną i świetną aktorką. Ona też nie miała szkoły - powiedziała Janoszek.

Natalia przyznała, że gdyby miała zagrać Anię byłoby to dla niej ogromne wyzwanie. Zdaje sobie sprawę, że wcielenie się w rolę osoby kochanej przez tłumy, a do tego spełnionej zawodowo i prywatnie byłoby trudne. Ale jak sama przyznała lubi wyzwania. Jak myślicie, czy reżyser filmu "Gwiazda" da jej szansę i obsadzi ją w tej roli?

Zobacz: Córka Ani Przybylskiej została modelką! Wystąpiła w kampanii reklamowej znanej marki [DUŻO ZDJĘĆ]

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: