ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gwiazda "Janosika" walczy o życie! Co się stało?

Gwiazda "Janosika" walczy o życie! Co się stało?

28.10.2016, godz. 05:00
Jerzy Cnota
Jerzy Cnota - "Janosik" foto:

Jerzy Cnota (74 l.), znany głównie jako Gąsior z serialu "Janosik", w bardzo ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Jak dowiedział się "Super Express", aktor trafił tam tuż po swoich 74. urodzinach. Wcześniej przeszedł operację endoprotezy biodra.

To fatalna wiadomość dla fanów serialu "Janosik". Znany śląski aktor leży od kilku dni w chorzowskim szpitalu. - To prawda, pan Jerzy Cnota przebywa w naszym szpitalu, jednak jego rodzina nie wyrażą zgody na informowanie, w jakim jest stanie - usłyszeliśmy od rzecznik prasowej szpitala.

Jak nieoficjalnie dowiedział się "Super Express", nie jest dobrze z jego zdrowiem. Jego stan jest bardzo ciężki, aktor walczy o życie.

W ubiegłym roku pan Jerzy przeszedł poważną operację. - Lekarze wszczepili mi endoprotezę biodra, dostałem zawrotów głowy, przewróciłem się na ranę. Noga wciąż boli - żalił się wtedy. Jak podaje jeden ze śląskich portali, aktor ponowną operację biodra przeszedł trzy miesiące temu. Niewykluczone jest to, iż ów zabieg miał wpływ na jego obecny stan zdrowia.

Nic nie wskazywało na to, że aktor trafi do szpitala. Cnota bowiem odzyskał siły i dwa miesiące temu pojawił się na planie serialu "Świat według Kiepskich". - Pan Jerzy nagrał już wszystkie role ze swoim udziałem. Na planie był trzy tygodnie w sierpniu. W obecnie kręconej serii nie będzie potrzebna jego obecność na planie - mówi nam osoba z produkcji. - Czuł się dobrze i nic nie wskazywało na to, że jego stan się pogorszy - dodaje nasz informator.

Zobacz: Żartują sobie z Żydów w TVN. Czy Ada Fijał przesadziła?

Źródło: mra
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: