ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Gwiazda "M jak miłość" zdradziła męża, a teraz promuje wierność

Gwiazda "M jak miłość" zdradziła męża, a teraz promuje wierność

05.06.2017, godz. 11:07
Dominika Figurska
foto: © AKPA

Dominika Figurska znana jest przede wszystkim z roli kochanki Krzysztofa Zduńskiego w "M jak miłość". Kilka lat temu głośno było o kryzysie w związku aktorki i Michała Chorosińskiego. Media informowały m.in. o romansach małżonków.

Dominika Figurska i Michał Chorosiński zostali małżeństwem w 2002 roku. Już 5 lat później wystąpił głośny kryzys. O romansie aktorki pisało m.in. "Życie na gorąco". Gazeta wspominała, że kochankiem gwiazdy "Smoleńska" był 10 lat starszy kompozytor Tomasz Hynek. Romans aktorki trwał jednak krótko, a ona wróciła do męża i niemal od razu zaszła w ciążę.

Bez winy nie był również Chorosiński. On także pozwolił sobie na skok w bok. Ostatecznie para wróciła do siebie, a w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco" Dominika zdradziła, że przed rozwodem uratował ją "Dziennik" siostry Faustyny.

Zobacz także: Dominika Figurska uniknęła rozwodu dzięki siostrze Faustynie

Dziś Figurska publicznie opowiada o wierze w Boga i przyznaje, że czuje się częścią jego planu. Aktorka angażuje się także w kampanie społeczne. Poparła m.in. ustawę antyaborcyjną, a także akcję przeciwko zdradom w związkach. Dominika w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" przyznała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Odniosła się także do przeszłości i kłopotów małżeńskich. – Kryzys rodzi się z braku zrozumienia, przebaczenia, nieumiejętności prowadzenia dialogu, z ran. Z braku szacunku. Każdy z nas jest innym człowiekiem, o odmiennych doświadczeniach. Rezygnacja z własnych racji, przyzwyczajeń to trudne zadanie. Dojrzewanie to długi i czasem bolesny proces. Mówimy o małżeństwie, jakby to była droga przez mękę. A tak nie jest - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: