ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Gwiazda Świata według Kiepskich rozwodzi się, ale nie zostawi córki

Gwiazda Świata według Kiepskich rozwodzi się, ale nie zostawi córki

21.11.2016, godz. 09:41
Bartosz Żukowski
Bartosz Żukowski foto: AKPA

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" od dwóch lat rozwodzi się ze swoją żoną Ewą. Mimo nieudanego małżeństwa, chce mieć jak najlepszy kontakt ze swoją 6-letnią córeczką Polą.

Bartosz Żukowski słynie z roli Waldka Kiepskiego z popularnego serialu Polsatu. Mimo, że na plastycznej twarzy aktora często widzimy uśmiech, w jego życiu rodzinnym wcale nie jest wesoło. Od dwóch lat toczy się sprawa rozwodowa z żoną aktora Ewą. Mimo, że nie chce być już już od dawna z żoną, zapewnia że jest dobrym ojcem. - Rozpieszczam moją córkę, to na pewno. Robimy razem wszystko. Podróżujemy, jeździmy na nartach, chodzimy na łyżwy, do teatru, do kina, na basen, na konie. Po prostu moja córka jest obecna w moim życiu non stop - zapewnia w rozmowie z "Faktem".

- Teraz rozwodzę się, więc troszeczkę trudno mi tak mówić, ale z czystym sumieniem twierdzę, że jestem dobrym tatą - tłumaczy swoją sytuację Żukowski. Aktor i jeszcze obecna żona nie są jeszcze po rozwodzie, gdyż nie mogą dojść do porozumienia przed sądem. Aktor chciałby otrzymać prawo do opieki nad córką. Jak widać, żeby być dobrym tatą, wcale nie trzeba być z matką dziecka. Gratulujemy miłości do córki.

Zobacz: Wendzikowska rozstała się z partnerem! Co poszło nie tak?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: