ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gwiazdor Złotopolskich stracił ukochanego wnuka. Do dziś nie pogodził się z jego śmiercią

Gwiazdor Złotopolskich stracił ukochanego wnuka. Do dziś nie pogodził się z jego śmiercią

25.07.2017, godz. 09:54
Marek Siudym, Andrzej Nejman, Grzegorz Wons
foto: © AKPA

Marek Siudym znany jest przede wszystkim, jako gwiazda "Barw szczęścia" i serialu "Złotopolscy". Aktor nie miał łatwego życia, a kilka miesięcy temu spotkała go straszna tragedia. Siudym stracił ukochanego wnuka.

Marek Siudym przez lata zajmował się wychowaniem swojego najstarszego wnuka – Adama. Córka aktora powierzyła mu chłopca, gdyż sama nie radziła sobie z macierzyństwem. - Agnieszka miała burzliwe przejścia, ale zawsze starałem się jej pomagać, ratować z tarapatów – powiedział gwiazdor "Złotopolskich" w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Aktor zdecydował się także na zaskakująco szczere wyznanie. Okazuje się, że jego ukochany wnuczek zmarł kilka miesięcy temu.

- Niestety, Adaś nie żyje. Miał w sobie radykalny bunt. Wydawało mi się, że wszystko jest dobrze. Zaraziłem go pasją do koni, pracował. Miał 21 lat. Choć minęło ponad pół roku od jego śmierci, trudno mi się z tej tragedii otrząsnąć, byłem z nim blisko. W tych trudnych chwilach bardzo mnie wspierał mój syn Tadeusz – wyznał Marek Siudym.

Źródło: TVP/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: