ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Gwiazdorskie powitanie lata. Chyba nie można pokazać więcej niż Herbuś

Gwiazdorskie powitanie lata. Chyba nie można pokazać więcej niż Herbuś

23.06.2017, godz. 13:28
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś zaprezentowała się w krótkie, białej sukience z dużym dekoltem odsłaniającym znaczą część jej biustu. Do kreacji dobrała zwiewny, biały szal i małą torebkę. foto: AKPA

W czwartek odbyła się uroczysta gala - Inauguracja lata z Raffaello, na którą tłumnie przybyły gwiazdy. Na czerwonym dywanie pojawiły się panie w pięknych, wydekoltowanych kreacjach. Wśród sukni królowały biele i czernie.

Wczoraj odbyła się uroczysta gala - Inauguracja lata z Raffaello, na której pojawiło się wiele gwiazd. Wśród kreacji prym wiodły biele i czernie. U wielu pań można było zauważyć wydekoltowane suknie, które czasem odsłaniały za dużo. Pogoda dopisała, więc na czerwonym dywanie zaroił się od gwiazd, które w szampańskich nastrojach przywitały lato z Raffaello.

Uwagę fotoreporterów przykuła wydekoltowana kreacja Edyty Herbuś. Aktorka w białej, krótkiej sukience z zadowoleniem prezentowała swoje wdzięki. Również Agata Nizińska i partnerka Piotra Zelta postawiły na naprawdę spore wycięcia. Nie da się ukryć, że panie wyglądały przepięknie. Waszym zdaniem, która z nich wygrała pojedynek na najładniejszy dekolt?

Zobacz: Żona Żebrowskiego pokazała zdjęcie z wesela. To musi być miłość!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: