ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gwiazdy chudną i jeszcze im za to płacą

Gwiazdy chudną i jeszcze im za to płacą

03.11.2016, godz. 02:00
Robert Wabich_1PUBL
Robert Wabich foto:

Oni to mają szczęście! Zwiedzają Azję, uczą się tańczyć pod okiem specjalistów, ale przede wszystkim zrzucają przy tym zbędne kilogramy. Na dodatek im za to płacą ogromne pieniądze. Gwiazdy "Azja Express" i "Tańca z gwiazdami" wiedzą, jak się ustawić.

Podczas kręcenia programu "Azja Express" gwiazdy naprawdę nie miały za co jeść. Okazuje się, że są tacy, którzy podczas kręcenia reality show zrzucili nawet 7 kilogramów! Taki rekord pobił Pascal Brodnicki (40 l.). Nieco mniej, bo 5 kg, straciła Iza Miko (35 l.), która wydawałoby się - nie ma już z czego chudnąć. Jedyną osobą, która wróciła do Polski z taką samą wagą, jest aktor Leszek Stanek (35 l.).

Uczestnicy "Tańca z gwiazdami", którzy godziny spędzają na parkiecie, schudli znacznie więcej. Rekordzistą został Robert Wabich (49 l.), który w kilka tygodni stracił aż 13 kilogramów. Gimnastyczka Mariola Bojarska-Ferenc (55 l.) zrzuciła 7 kg. Pozostali uczestnicy 2-5 kg. Nie ma się więc czemu dziwić, że chętnych na udział w takich programach nie brakuje. Nie dość, że chudną, zwiedzają i uczą się tańca, to jeszcze ich portfele pękają w szwach.

ZOBACZ: Stramowski o "Pitbullu": Przypakowałem do tej roli

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: