ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gwiazdy jako okularnice. Która wygląda najlepiej? [GALERIA]

Gwiazdy jako okularnice. Która wygląda najlepiej? [GALERIA]

20.01.2017, godz. 08:57
Okularnice - gwiazdy w okularach
Aktorka Laura Breszka na zdjęciu z projektantką modnych oprawek - Caroline Abram foto: materiał prasowy

Gwiazdy na promocji okularów. Zamachowska, Kalicka, Powierza i Jarosińska - te gwiazdy dla oprawek paryskiej projektantki Caroline Abram postanowiły zostać okularnicami. Która z nich w tej roli wypadła najlepiej?

Polskie gwiazdy zafascynowane prezentacją kolekcji okularów francuskiej projektantki Caroline Abram. Na początku stycznia 2017 roku w Warszawie odbyło się spotkanie z Caroline, która osobiście dobierała gwiazdom najlepsze, najbardziej pasujące do twarzy i stylu oprawki. Gośćmi prezentacji kolekcji stylowych okularów były: Monika Zamachowska, Anna Powierza, Aleksandra Mikołajczyk, Monika Jarosińska, Olga Kalicka, Laura Breszka, Magdalena Antosiewicz, Paula Jagodzińska, wokalistki Singin’ Birds, Aldona Orman, Agata Steczkowska, Jarek Szado, Ian Roth oraz wielu stylistów i dziennikarzy z redakcji modowych. Oprawki marki Caroline Abram na polskim rynku dostępne są od trzech lat i można je nabyć w salonach optycznych Optic Collet. Która z polskich gwiazd powinna zdecydować się na dodanie okularów do swojej codziennej garderoby?

Caroline Abram w jednym z wywiadów przekonywała, że dobrze dobrane oprawki stanowią znakomitą alternatywę dla liftingu twarzy. Czy tak jest faktycznie? O tym, czy okulary odmładzają możecie przekonać się sami w naszej galerii powyżej artykułu. Która gwiazda powinna zdecydować się na noszenie okularów na co dzień?

ZOBACZ: Zamachowska przebiera Zbyszka za pandę

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: