ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Gwiazdy na pokazie Wolińskiego. Co za dekolty! [ZDJĘCIA]

Gwiazdy na pokazie Wolińskiego. Co za dekolty! [ZDJĘCIA]

01.06.2017, godz. 09:11
Pokaz Wolińskiego - co za dekolty
Najwięcej uwagi skupiała jak zwykle - Joanna Krupa foto: AKPA

Dawid Woliński oderwał się od ciężkiej pracy na siłowni i zorganizował pokaz mody swojej najnowszej kolekcji. Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd, które zdecydowały się na odważna kreacje. Te dekolty trzeba zobaczyć!

Pokaz Dawida Wolińskiego jak zwykle przyciągnął tłumy celebrytek. Przypomnijmy, że zorganizowana 31 maja impreza była pokazem jubileuszowym. Aż ciężko w to uwierzyć, ale Woliński świętował 15-lecie swojej działalności na rynku mody. Kto pojawił się na pokazie nowej kolekcji? Woliński jest uwielbiany przez gwiazdy. Stąd też na jego imprezie pojawiło się wiele znanych osób. Wśród nich między innymi: Joanna Krupa, Małgorzata Kożuchowska, Hanna Lis, Paulina Sykut, Małgorzata Rozenek, Zuza Bijoch, Kasia Warnke, Jessica Ziółek, Ada Fijał, Monika Olejnik, Natasza Urbańska, Weronika Książkiewicz, Marcin Tyszka, Aneta Kręglicka, Dorota Michałowska, Renata Kaczoruk, Kasia Sowińska, Ian Rooth, Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska, Łukasz Jakóbiak, Agnieszka Hyży, Maffashion.

Wśród kreacji gwiazd, które przyszły na pokaz Wolińskiego powtarzał się jeden trend - odkryty dekolt. Która z celebrytek uwydatniła go najbardziej? Przekonajcie się sami w naszej galerii zdjęć nad artykułem.

ZOBACZ: Dawid Woliński dorabia sobie mięśnie w Photoshopie?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: