ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Gwiazdy na ramówce TVP. Kożuchowska skradła show pozostałym?

Gwiazdy na ramówce TVP. Kożuchowska skradła show pozostałym?

24.08.2016, godz. 08:26
Ramówka TVP jesień 2016
Agata Zełęcka foto: AKPA

Oficjalne zaprezentowanie ramówki TVP na jesień 2016 odbyło się we wtorek 23 sierpnia 2016 roku. Na imprezie nie mogło zabraknąć największych gwiazd Telewizji Polskiej. Wśród nich na pierwszy plan wybiła się Małgorzata Kożuchowska.

Ramówka TVP na jesień 2016 - czyli oficjalne zaprezentowanie nowości telewizyjnych na nadchodzący sezon - odbyła się 23 sierpnia 2016 roku. Pod siedzibę Telewizji Polskiej na ulicę Woronicza przybył spory tłumek gwiazd. W tym roku w ramówce TVP znalazło się wiele nowości takich jak np. program "Hit, hit, hurra" czy serial "Artyści". Jak zapowiadała dyrektor programowa "Jedynkę będzie cechować różnorodność gatunków i form telewizyjnych, wśród których czołową rolę odegrają informacja, publicystyka, fabuła i dokument".

Podczas prezentacji ramówki TVP nie zabrakło też czasu na pozowanie do zdjęć. Wśród grona gwiazd na pierwszy plan wybijała się zdecydowanie Małgorzata Kożuchowska, gwiazda serialu "Rodzinka.pl". Kto jeszcze pozował do zdjęć pod siedzibą TVP na Woronicza? Sprawdźcie naszą galerię zdjęć powyżej artykułu.

ZOBACZ: Ranczo. Wpadka Magdaleny Waligórskiej na ramówce TVP. Pierś Wioletki z Rancza wyskoczyła z sukienki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: