ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gwiazdy popierają Czarny Protest [ZDJĘCIA]

Gwiazdy popierają Czarny Protest [ZDJĘCIA]

23.09.2016, godz. 09:48
Czarny protest. Gwiazdy wspierają akcję
Tamara Arciuch foto: Instagram

Gwiazdy wspierając Czarny Protest, sprzeciwiają się wprowadzeniu całkowitego zakazu aborcji. Które ze znanych osób postanowiły przyłączyć się do akcji? Jest ich naprawdę dużo! Sprawdź zdjęcia gwiazd z hasztagiem #czarnyProtest

Gwiazdy wspierają Czarny Protest . Czym jest Czarny Protest i o co w nim chodzi? Jest to akcja na portalach społecznościowych zorganizowana przez internautów, aby zamanifestować sprzeciw wobec ustawy całkowitego zakazu aborcji. Aby dołączyć do Czarnego Protestu wystarczy umieścić na Facebooku, Instagramie, Twitterze zdjęcie z hasztagiem #czarnyprotest. Dla podkreślenia istoty tego protestu jego uczestnicy ubrani są na czarno.

Do czarnego protestu dołączyło wiele gwiazd. Wśród znanych osób, które oznaczyły swoje zdjęcie hasztagiem #czarnyprotest znalazły się m.in.: Julia Wróblewska, Maja Sablewska, Agnieszka Woźniak-Starak, Tamara Arciuch, Aleksandra Szwed, Anja Rubik, Maja Ostaszewska, Aneta Zając, Borys Szyc, Adam Nergal Darski, Maciej Zakościelny, Margaret i wiele, wiele innych.

Przypomnijmy, że projekt ustawy całkowitego zakazu aborcji trafił do Sejmu 22 września 2016 roku. Równocześnie z nim posłowie zajmą się projektem liberalizującym obecne przepisy aborcyjne.

ZOBACZ: SPÓR o aborcję w Sejmie. Projekt USTAWY ANTYABORCYJNEJ przekazany do procedowania. Dziś głosowanie - RELACJA

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: