ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gwiazdy wspominają ślub Rozenek i Majdana [ZDJĘCIA]

Gwiazdy wspominają ślub Rozenek i Majdana [ZDJĘCIA]

11.09.2016, godz. 17:57
Gwiazdy wspominają ślub Rozenek i Majdana [ZDJĘCIA]
foto: Fotomontaż SE.pl

Ach, co to był za ślub! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mieli ślub jak z bajki! Nic dziwnego, w końcu Rozenek jako perfekcjonistka musiała mieć idealny ślub i przyjęcie weselne. I tak było! Świadczą o tym gwiazdy, które zostały zaproszone na ślub Rozenek i Majdana. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcie z wesela młodej pary. Zobaczcie, jak bawili się goście.

Na bajkowym ślubie Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana pojawił się tłum gwiazd, a wśród nich Ewa Chodakowska, Ewa Minge - projektantka sukni ślubnej pani młodej, a także dziennikarz sportowy Maciej Iwański. Wszyscy zgodnie podkreślają, że bawili się wspaniale, a na dowód tego umieszczają w Internecie dowody zabawy - zdjęcia i wpisy. Trenerka wszystkich Polek napisała bardzo wzruszające słowa pod adresem Rozenek: - Na treningach jest Łobuziarą ... a tutaj proszę .. delikatna .. wzruszona .. magiczna .. Kto zna, ten wie, ze Gosia to równa Babeczka !! Kochanie zdrowia ponad wszystko. Resztę juz masz. Gratulacje z całego serca.

Ewa Minge jest zachwycona ślubem, a pod zdjęciem pary młodej napisała: - .....bez komentarza .... Miłość.

Zobacz: Stylistka o sukni Rozenek. Jak ją oceniła?

Postanowiła też odpowiedzieć na pytania internautów i wyjaśnić, dlaczego na ślub wybrała skromną suknię w kolorze głębokiej zieleni: - To był dzień Gosi i Radka . Dzień ,w którym wszystkie oczy i reflektory powinny byc skierowane na młodą parę. A my w na drugim planie . Było mi niezmiernie miło świętować ten dzień w gronie ich rodziny i najbliższych przyjaciół . Żyłam jej sukienką ,bo przecież była tez trochę moja i wzruszyłam sie do łez kiedy składali sobie przysięgę a jej głos o pięknej specyficznej barwie chłodnego srebra drżał z wzruszenia ,trochę z nerwów ...a razem z nim drżały nitki starego srebra i postarzane cyrkonie na jej sukience ..... (...) A my wybierając sie na wesele pamietajmy ,ze to nie nasz dzień .....nie konkurujemy z panną młoda . Miłej niedzieli i dziekuje za gratulacje dotyczące sukienki Gosi - napisała (pis. org.)

Również dziennikarz sportowy Maciej Iwański wrzucił do sieci zdjęcie ze ślubu, a konkretnie zdjęcie przedstawiające... weselny tort! - Tort był świetny, podobnie jak humory, towarzystwo i wszystko wokół... Stu lat miłości tej Parze - teraz i zawsze - napisał. A patrząc na zdjęcie widać, że Rozenek na przyjęciu weselnym miała inną suknię, prostą i skromną. Rozpuściła też włosy. Nadal wyglądała pięknie!


Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: