ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Gwiazdy zdradzają jaką bieliznę zakładają na randkę! [WIDEO]

Gwiazdy zdradzają jaką bieliznę zakładają na randkę! [WIDEO]

18.11.2016, godz. 11:34
Źródło: Paulina Koziejowska

Gładka, koronkowa, sportowa, w stonowanych kolorach i ognistych, seksownych czerwieniach, taką bieliznę mają do wyboru kobiety. Paulina Koziejowska rozmawiała ze znanymi paniami o tym, jaką wybierają bieliznę na randkę w łóżku. Zobacz, czy seksowna koronka ustępuje miejsca tej wygodnej zakładanej na co dzień.

Gładka, koronkowa, sportowa w stonowanych kolorach i ognistych, seksownych czerwieniach, taką bieliznę mają do wyboru kobiety. Od tego, którą wybierają zależy jej zastosowanie. Zobacz, którą najczęściej i na jaką okazję wybierają gwiazdy. Paulina Koziejowska zapytała znane panie, jakie wzory i kolory wybierają na randkę w łóżku.

- Myślę, że teraz jest moda na te haleczki przepiękne - powiedziała Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka. I dodała, że jedwab, aksamit na każdej figurze świetnie się prezentują. Z kolei Dorota Michałowska najbardziej lubi czarną bieliznę. Prezenterka nie stawia przede wszystkim na wygodę. Ważne jest dla niej, by bielizna była piękna i koronkowa również na co dzień. - Nie przepadam za to za bawełnianymi majteczkami - dodaje.

Jej zamiłowanie do czerni podziela także Lidia Kopania. Wokalistka przyznała, że często wybiera również beżową bieliznę lub połączenie tych dwóch kolorów. Ważne jest dla niej, by bielizna nigdzie nie uciskała.

Blogerka Magdalena Antosiewicz stawia na seksowną bieliznę nocną. Sama przyznaje, że wieczorami gdy spędza czas z dziećmi wybiera ciepłą koszulę. Jednak gdy pociechy idą spać, wtedy w sypialni króluje czerń i bordo. Cieniutka satynowa koszulka, koronka i szlafroczek to zestaw zarezerwowany dla męża.

Sprawdź, co na ten temat ma do powiedzenia aktorka Laura Łącz.

Zobacz: Choroba przykuła Górniak do łóżka

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: