ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Halina z Kiepskich czeka na wielką miłość!

Halina z Kiepskich czeka na wielką miłość!

03.05.2017, godz. 14:32
Świat według Kiepskich. Halina (Marzena Kipiel-Sztuka),
Świat według Kiepskich. Halina (Marzena Kipiel-Sztuka), foto: ATM Grupa

Marzena Kipiel-Sztuka, odtwórczyni roli Haliny Kiepskiej, bardzo się zmieniła. Schudła 15 kilogramów, stara się ograniczać palenie i nie wyklucza miłości! Podobno coraz częściej rozważa wyjścia na kawę z nieznajomymi!

Marzena Kipiel-Sztuka w szczerej rozmowie z Na żywo zdradziła, czemu zawdzięcza wielką metamorfozę. Halina Kiepska zaczęła regularnie się odżywiać, zrezygnowała z dotychczas chętnie odwiedzanych fast foodów, wyeliminowała ze swojej diety niektóre produkty. Stara się także ograniczyć palenie... Jedno się nie zmieniło. Nadal nie ma internetu i korzysta ze starego telefonu. To właśnie dlatego jej znajomi żartują, że jest jak Księstwo Warszawskie - oporna na nowinki. - - To taka konotacja historyczna, że wszyscy w Europie się rozwijają, wszystko idzie do przodu, a ja jak w Księstwie Warszawskim jestem oporna na nowinki. Gdy wyciągam swój stary telefon, to niektórzy patrzą z zażenowaniem. A jak mówię, że nie mam internetu, to pukają się w głowę i pytają: "To jak pani żyje?". Na szczęście mam menadżera, który robi dużo rzeczy za mnie - przyznaje.

Aktorka czeka także na wielką miłość. - Kto wie? W końcu wiosna przyszła, a o tej porze roku wszystko budzi się do życia, więc miłość też może. Przyznaję, że jeszcze się nie zakochałam, ale jak ktoś mi powie "dzień dobry", to się zastanawiam, czy nie poszłabym z nim na kawę. Mężczyźni są cudowni. Trzeba im tylko otworzyć furtkę. Wszystko zależy od czasu i miejsca. Przy każdym wyjściu z psem czy do sklepu ktoś wpada mi w oko. Na miłość nigdy nie jest za późno. Jak ustrzeli mnie piorun sycylijski, to kto wie, co się wydarzy - przyznaje, że niczego w życiu nie wyklucza.

Zobacz: Milionerzy. Upokorzyli Ryszarda Petru tym pytaniem?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: