ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Hanna Lis: to bzdura, że można żyć bez pieniędzy

Hanna Lis: to bzdura, że można żyć bez pieniędzy

31.08.2016, godz. 09:35
HANNA LIS
HANNA LIS foto: Super Express

Hanna Lis dopuściła się kilku niezręcznych wypowiedzi, podczas opowiadania o udziale w programie "Azja Express". Niestety tematu zamożności i biedy w kontekście tego programu nie da się uniknąć. W rozmowie z reporterką superexpress.tv Hanna Lis stanowczo podkreśliła, że "nie można żyć bez pieniędzy"

Wywiad Hanny Lis, który dotyczył m.in. jej udziału w programie "Azja Express" nie spotkał się z dobrym przyjęciem. Niektóre z wypowiedzi dziennikarki, jak np. ta o butach za 60 złotych, okazały się po prostu niezręczne. Przerażona falą hejtu Hanna Lis zniknęła z Twittera. Niestety tematu biedy i zamożności w kontekście "Azja Express" nie da się uniknąć. W rozmowie z reporterką superexpress.tv dziennikarka przyznała, że bez pieniędzy nie da się żyć.

- Nie oszukujmy się, że można żyć bez pieniędzy - wyznała Hanna Lis i od razu odniosła się do przygody, którą przeżyła w programie - Nam ludzie pomagali ponieważ wiedzieli, kim jesteśmy. Bardzo często byli nas po prostu ciekawi. (...) No myśmy żyli bez pieniędzy miesiąc, a są ludzie, którzy bez pieniędzy muszą żyć całe życie. To był program, a życie to jest życie. (...) Wyruszyliśmy na ekstramalną wyprawę, znaliśmy jej reguły, ale to nie jest prawdziwe życie - wyznała Hanna Lis.

ZOBACZ: Kinga Rusin przez Hannę Lis ucieknie do TVP?

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: