ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Hanna Lis i Kinga Rusin razem w jednej stacji!

Hanna Lis i Kinga Rusin razem w jednej stacji!

30.07.2016, godz. 05:00
Lis i Rusin razem w jednej stacji
foto:

Hanna Lis (46 l.) ma wielki powód do radości. Dziennikarka nie dość, że dostała własny program w TVN Style, to jeszcze dopiekła gwieździe TVN, Kindze Rusin (45 l.), która była przeciwna jej zatrudnieniu. W sumie nic dziwnego, bo Kinga to była żona Tomasza Lisa (51 l.), obecnego męża Hanny. Z tego powodu obie panie nie pałają do siebie sympatią.

"Super Express" już od kilku miesięcy informuje o zawodowej sytuacji Hanny Lis. Gwiazda "Panoramy" została zwolniona przed pół rokiem z TVP i zaczęto mówić, iż może trafić do TVN. Podobno Kinga Rusin interweniowała u samego dyrektora programowego Edwarda Miszczaka (62 l.), aby Lis nie trafiła do stacji. Stało się jednak inaczej.

Najpierw pozwolił, by Hanna wzięła udział w programie "Azja Express", który ma być jesiennym hitem TVN. Teraz potwierdzono oficjalnie, że otrzymała swój autorski programu. Dziennikarka będzie prezentować specjalności kuchni różnych krajów, odwiedzając małe lokale, często ukryte przed turystami. Na trasie jej programu "Bez planu" znajdą się takie kraje, jak Włochy, Rumunia czy Szwecja. Program będzie pokazywany w TVN Style, ale doświadczenia pokazują, że jeśli oglądalność będzie zadowalająca, to program ma szansę na przeniesienie ma główną antenę. Tak wcześniej było z "Perfekcyjną Panią Domu" czy "Sablewskiej sposób na...".

Z takiego obrotu spraw z pewnością nie jest zadowolona Kinga Rusin. Teraz obie panie będą na siebie skazane, chociażby podczas prezentacji ofert programowych stacji. Pierwsza już w przyszłym tygodniu.

ZOBACZ: Dominika Figurska: "Kiedy nie jestem w ciąży, myślę sobie - tracę czas"

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: