ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Hanna Lis krytykuje Polaków: "Chciałabym, żeby u nas było więcej wyrozumiałości"

Hanna Lis krytykuje Polaków: "Chciałabym, żeby u nas było więcej wyrozumiałości"

20.09.2016, godz. 10:46

Hanna Lis skończyła swoją pracę dziennikarską i została celebrytką. Pierwsze kroki w świecie show-biznesu postawiła w nowym show TVN zatytułowanym Azja Express. Przy okazji wspominania bajecznych tygodni na Dalekim Wschodzie, oberwało się polskim cechom narodowym!

Wyjazd do Azji był dla Hanny Lis dużym poświęceniem. Musiała zostawić w Polsce swojego męża Tomasza Lisa oraz ich córki. Jak przyznała, w czasie programu bardzo tęskniła za pociechami. - Po powrocie byłam z nimi sklejona przez dwa dni, nawet razem spałyśmy - wyznała Lis. Z drugiej strony wspomina pobyt w Azji jako niesamowite przeżycie, które raczej już się nie powtórzy. - Powrót był ciężki. Zdaję sobie sprawę, że już prawdopodobnie nie wrócę do Azji - smuci się celebrytka.

Czas spędzony na Dalekim Wschodzie obfitował w liczne porównania kultur odwiedzonych krajów i tego jak zachowują się Polacy. Nadal nie może wyjść z podziwu aury, która roztacza się w krajach azjatyckich. - Jest to miejsce, w którym roztacza się tak dobra, pozytywna, cudowna energia człowieka dla drugiego człowieka, że mało jest takich miejsc na świecie. Bardzo bym chciała, żeby trochę więcej takiej życzliwości, otwartości i wyrozumiałości dla drugiego człowieka było też tutaj, u nas - tłumaczy Lis.

Co sądzicie? Też uważacie, że Polacy są nieżyczliwi, niewyrozumiali i mało otwarci na innych? Byliście w krajach azjatyckich? Macie takie same spostrzeżenia jak Hania?

Zobacz: Hanna Lis KLNIE jak DRESIARA przy Perfekcyjnej Pani Domu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: