ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Hanna Lis PISZE blog kulinarny bo KRĘCĄ JĄ GARNKI

Hanna Lis PISZE blog kulinarny bo KRĘCĄ JĄ GARNKI

16.05.2012, godz. 08:31
Hanna Lis
foto: EAST NEWS

Hanna Lis będzie spotykać się wraz z mężem nie tylko na korytarzach TVP. Będzie też pisać dla jego portalu. Hania Lis poza Panoramą prowadzi blog kulinarny. Jak sama twierdzi kręcą ją garnki.

Hanna Lis na portalu męża potwierdza plotki o swojej pracy w natemat.pl:

- Plotki o mojej obecności w natemat.pl, jako jedne z nielicznych, były prawdziwe, ale cóż... odwlekło się. Musiało trochę poczekać, bo byłam skupiona na tym, żeby sobie przypomnieć, jak to się robi w newsroomie. Nawet nie na ekranie, ale właśnie w newsroomie. Bałam się, że trzyletnia przerwa mnie rozleniwiła, że nie będę w stanie wystrzelić o piątej trzydzieści rano z łóżka, żeby zasiąść przed komputerem w poszukiwaniu newsa.

Przyznaje także, że kręcą ją garnki. To właśnie o gotowaniu będzie jej blog!

- Jest we mnie, zawsze była i podejrzewam, że już zawsze będzie swojego rodzaju schizofrenia. Poza newsami, poza Polską taką czy inną, ale zawsze ciekawą, poza światem bliższym i dalszym, wyborami we Francji, czy brakiem wyborów w KLD, “kręci” mnie dom. Kręci mnie lodówka, garnki, noże, piec, kuchenka (wyłącznie na gaz, są w życiu świętości :). To pewnie nie jest szczególnie “sexy” i może nie przystaje dziennikarce newsowej (antycypując: tak, tak - oczywiście jestem “czytaczką”, nie polemizuję, bo i po co? ;), ale kocham gotować. To mnie od zawsze odpręża i pozwala być bliżej tych, których kocham - pisze na swoim blogu.

Podaje także pierwszy przepis - na pesto Trapanese. Cieszycie się, że Hanna Lis wróciła do pracy po 3 latach przerwy? Tęskniliście za nią?

 

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: