ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Hanna Lis walczy o popularność. Wrzuciła zdjęcie z planu swojego nowego programu

Hanna Lis walczy o popularność. Wrzuciła zdjęcie z planu swojego nowego programu

16.08.2016, godz. 10:56
HANNA LIS
HANNA LIS foto: Super Express

Hanna Lis nie cieszy się ostatnio zbyt dużą popularnością. Ostatni wywiad dla jednego z tygodników spowodował, że dziennikarka musiała uciekać z Twittera z powodu ilości hejterskich wpisów. Teraz dziennikarka próbuje ratować swój wizerunek, publikując w Internecie zdjęcie z planu jej nowego programu.

Ostatni wywiad z Hanną Lis w magazynie "Viva!" spowodował, że na dziennikarkę spłynęła fala hejtu. Nienawiść internautów była tak duża, że żona Tomasza Lisa postanowiła uciec z Twittera. Spadek popularności może zaszkodzić jej karierze w stacji TVN, w której pojawi się aż w dwóch programach. Będzie uczestniczką nowego show Azja Express. Oprócz tego dostała własny program w TVN Style.

Program Bez planu to audycja podóżniczo kulinarna. Hanna Lis będzie jeździć po świecie i przybliżać widzom tajniki restauracji popularnych wśród turystów. Na Instagramie dziennikarki pojawiło się zdjęcie z planu nowego show. - Na planie "Bez Planu" z najlepszą ekipą świata. Odkrywamy dla Was cudną wyspę Mykonos i jej smaki! - opisała fotkę Lis.

Będziecie oglądać jej program?

Zobacz: Hejterzy pokonali Hannę Lis! Dziennikarka ucieka z Twittera!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: