ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Hanna Lis wraca do pracy! Dziennikarka dostała nowy program w TVN Style

Hanna Lis wraca do pracy! Dziennikarka dostała nowy program w TVN Style

29.07.2016, godz. 10:56
HANNA LIS
HANNA LIS foto: Super Express

Hanna Lis dostała jednak nowy program i już jesienią zobaczymy ją na antenie TVN Style. O czym będzie opowiadać dziennikarka w programie "Bez planu"?

Hanna Lis jednak jesienią pojawi się na antenie TVN Style. Dziennikarka poprowadzi program "Bez planu" - informuje Jastrząbpost.pl. Będzie on odbiegał od tego, czym do tej pory zajmowała się Lis. "Bez planu" to program... kulinarno-podróżniczy.

Hanna Lis w programie "Bez planu" opowie, jak zachwycić znajomych daniami z różnych zakątków świata. Dziennikarka uwielbia gotować dla przyjaciół i jest w tym naprawdę dobra. Będzie więc doradzać widzom, jak przemyć egzotyczne smaki do naszej kuchni, ale też udzieli wskazówek, na co zwracać uwagę, kupując na bazarach i w kramach składniki do poszczególnych dań. Program pokaże rozmowy dziennikarki ze sprzedawcami, kucharzmi i lokalnymi smakoszami. Razem z kamerą Hanna Lis odwiedzi lokalne bazary, gdzie spróbuje potraw przyrządzanych na ulicy.

"Bez planu" to nie jedyny program, w jakim będziemy mogli podziwiać Hannę Lis w jesiennej ramówce. Jesienią rusza też program "Azja Express", w którym to dziennikarka sparowana z Łukaszem Jemiołem będzie walczyć o przetrwanie w Azji.

ZOBACZ: Jak Hanna Lis przeżyła za 30 eurocentów dziennie? [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: