ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Hanna Lis wróci do polityki? "Wolę gary"

Hanna Lis wróci do polityki? "Wolę gary"

11.08.2016, godz. 16:00
Hanna Lis odchodzi z TVP
foto: EAST NEWS

Hanna Lis po odejściu z "Wiadomości" w TVP nie szuka pracy w serwisach informacyjnych. Dziennikarka woli zająć się lekką tematyką. Już niedługo na stacji TVN Style zobaczymy jej program podróżniczo-kulinarny "Bez planu". Hanna Lis w wywiadzie dla "Vivy" wyznała, że nie żałuje tej zmiany. Wręcz przeciwnie, jak deklaruje "Wolę gary".

Hanna Lis na początku roku została zwolniona z TVP. Dziennikarka po ponad 20 latach zakończyła swoją przygodę z pracą w serwisach informacyjnych. Teraz nie ma zamiaru wracać do tematyki polityczno-wydarzeniowej. W zamian za to już we wrześniu będziemy mogli obejrzeć, jak Hanna Lis stara się przeżyć za dolara dziennie w programie "Azja Express". Kolejną nowością będzie jej program kulinarno-podróżniczy "Bez planu" w stacji TVN Style. To zmiana o 180 stopni, z której dziennikarka jest szczęśliwa jak nigdy w życiu.

- Móc połączyć w pracy zawodowej dwie wielkie pasje - odkrywania świata i miłość do kuchni to najwspanialszy prezent od losu. Ktoś ostatnio napisał na moim Twitterze, że to degradacja zawodowa, bo dotąd rozmawiałam z, cytuję: "możnymi tego świata", a teraz będę siedzieć w garach". Z całym szacunkiem i sympatią dla naszych polityków, wolę gary - stwierdziła zadowolona z siebie Hanna Lis.

ZOBACZ Hanna Lis narzeka na brak pieniędzy: "Musze zapewnić byt dzieciom i mamie"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: