ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Hanna Lis zobaczyła biedę w Laosie, dlatego kupiła sobie buty!

Hanna Lis zobaczyła biedę w Laosie, dlatego kupiła sobie buty!

12.08.2016, godz. 10:22
Hanna Lis
Hanna Lis foto: © AKPA

Hanna Lis wzięła udział w nowym show TVN Azja Express. Przez kilka tygodni musiała przeżyć za jednego dolara. Podczas nagrywania programu odwiedziła wiele biednych rejonów państw azjatyckich. Po powrocie do Polski przeszła przemianę.

Jeśli znajomi mówią Wam, że jesteście materialistami i zarzucają Wam że pławicie się w luksusach, udajcie się na wycieczkę w rejony Azji pogrążone w biedzie. Od razu Wam przejdzie! Hanna Lis jest tego najlepszym przykładem. W Wywiadzie dla magazynu "Viva", dokładnie opisała traumę jaką przeżyła po powrocie z Azji. Razem z Łukaszem Jemiołem, który był w jej drużynie nie mogli otrząsnąć się z szoku.

- Pierwsze tygodnie po powrocie mogliśmy z Łukaszem rozmawiać niemal wyłącznie ze sobą, ponieważ nikt nie był w stanie zrozumieć naszej tęsknoty. Brakowało mi mojej karimaty, plecaka i wytyczonego celu. W domu poczułam, że mam za dużo przedmiotów - powiedziała w rozmowie z "Vivą". - Spojrzałam na wannę, której nie widziałam od miesiąca i mówię sobie: "Ale właściwie po co mi ona?" - zastanawiała się dziennikarka. - Nie chciałam chodzić do restauracji, nie chciałam spotykać się z przyjaciółmi, bo czułam, że jestem z innego świata. Zrozumiałam, że my w naszym świecie mamy stanowczo za dużo, a oni w Laosie mają stanowczo za mało. Wydaje mi się, że ten wyjazd mnie zmienił - opowiadała o swojej dramatycznej metamorfozie. - Wczoraj kupiłam espadryle z koralikami za 60 złotych - wyznała gwiazda TVN, pokazując swoją przemianę.

Zobacz: Hanna Lis nie myła się przez tydzień. Dziennikarka komentuje BRUDNE plotki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: