ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Daniel Radcliffe znów wcieli się w czarodzieja?

Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Daniel Radcliffe znów wcieli się w czarodzieja?

01.09.2016, godz. 11:41
Daniel Radcliffe
foto: EAST NEWS

Włodarze wytwórni Warner Bros mają nadzieję, że uda im się zrealizować ekranizację sztuki "Harry Potter i przeklęte dziecko". Czy Daniel Radcliffe znowu wcieli się w rolę czarodzieja z blizną?

Jakiś czas temu Warner Bros wystąpił o zastrzeżenie tytułu sztuki teatralnej "Harry Potter i Przeklęte Dziecko", będącej kontynuacją przygód Harry’ego Pottera. Wytwórnia ma nadzieję, że uda jej się kupić prawa do ekranizacji sztuki i zrobić kolejny film. Jak się okazuje, całość ma być trylogią, a premiera pierwszej części przewidziana jest na 2020 rok.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że wytwórnia w roli Pottera najchętniej obsadziłaby Daniela Radcliffe'a. Nie ma się czemu dziwić, w końcu po tylu latach trudno byłoby sobie wyobrazić innego Harry'ego. Jednak namówienie aktora do powrotu byłoby zapewne dużym wyzwaniem, gdyż Radcliffe niejednokrotnie powtarzał, że trudno było mu zerwać z wizerunkiem młodego czarodzieja. Po ostatniej części o Harrym, aktor zagrał w kilku różnych filmach i pokazał, że jest wszechstronnie utalentowany. Czy po latach znowu powróci do Hogwartu?

Już 22. października do polskich księgarni trafi książka "Harry Potter i Przeklęte Dziecko".

Zobacz: Rozenek i Majdan wybrali obrączki ślubne

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: