ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Hejterzy pokonali Hannę Lis! Dziennikarka ucieka z Twittera!

Hejterzy pokonali Hannę Lis! Dziennikarka ucieka z Twittera!

12.08.2016, godz. 18:51
Hanna Lis
foto: Fotomontaż SE.pl

Hanna Lis postanowiła, że porzuca swój profil na serwisie Twitter. Wszystkiemu winni są hejterzy, którzy nie dawali dziennikarce spokoju obraźliwymi komentarzami. Żona Tomasza Lisa postanowiła się poddać.

Hanna Lis nie była najbardziej ulubioną dziennikarką. Wielu nie zgadzało się z jej poglądami politycznymi. Animozja do niej wynikała również z faktu, że związała się z Tomaszem Lisem, który nie cieszy się duża popularnością, szczególnie podczas obecnych rządów. Do tej pory dawała jednak radę i ignorowała chamskie zaczepki hejterów.

Po wywiadzie, który ukazał się w "Vivie", musiała jednak wywiesić białą flagę. W rozmowie opowiadała między innymi o swoim występie w programie Azja Express, a także o wydatkach i bezrobociu, które zafundowała jej zmiana zarządu TVP. Opowiadała też o niezwykłej przemianie duchowej, której doznała na skutek przeżyć w Laosie, gdzie panuje duża bieda. Jednak wiele osób dostrzegło w postawie żony Lisa hipokryzję.

Zobacz: Hanna Lis zobaczyła biedę w Laosie, dlatego kupiła sobie buty!

W wywiadzie sama powiedziała, że po powrocie ze zdjęć do Azji Express kupiła sobie buty za "jedyne" 60 złotych, żaląc się że musi utrzymać schorowaną matkę i dwie córki. Niedawno pojechała jednak na wakacje na jedną z greckich wysp. Dla ludzi, którzy zarabiają mniej nież średnia krajowa, tego typu publiczne narzekanie na finanse, było nie do przełknięcia. Swoje frustracje wylali więc bezpośrednio na Bogu ducha winnej Hannie Lis. Dziennikarka postanowiła się jednak kierować starą zasadą i ustąpiła, nie wdając się w potyczki słowne z internetowymi trollami.

Postąpiła słusznie?

Zobacz: Hanna Lis narzeka na brak pieniędzy: "Musze zapewnić byt dzieciom i mamie"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: