ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Hell's Kitchen. Kto wygrał 6. edycję?

Hell's Kitchen. Kto wygrał 6. edycję?

23.11.2016, godz. 08:29

Wczoraj odbył się finał 6. edycji programu Hell's Kitchen. Szef Michał Bryś miał twardy orzech do zgryzienia. Do finałowego odcinka doszło aż 4 kucharzy. Kto został królem Piekielnej Kuchni?

Za nami 6. edycja programu Hell's Kitchen. Zarazem była to pierwsza edycja, w której w roli szefa wystąpił Michał Bryś, a finału nie poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna, tylko Maciej Dowbor. W ostatnim odcinku zmagali się ze sobą Michał Suchanowski, Agnieszka Jasińska, Mikołaj Król, Jakub Suchta. Było o co walczyć, bo zwyciężca dostawał 100 tysięcy złotych i pracę w restauracji chefa Michała Brysia, L'Enfant Terrible. Kto wygrał?

Najlepszym kucharzem okazał się Michał Suchanowski. To 37-latek z Bytomia, który już od najmłodszych lat zajmowałs ię gotowaniem. Ukończył technikum gastronomiczne o profilu technik/technolog żywienia zbiorowego. W swojej karierze niejednokrotnie uczestniczył w wielu konkursach kulinarnych, gdzie odnosił sukcesy. Oprócz gotowania, Michał uwielbia judo. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci.

Zobacz: Top Model 6. W finale: Patryk, Ewa i Daria

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: