ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Herbuś i jej narzeczony rzucili Nowy Jork na kolana

Herbuś i jej narzeczony rzucili Nowy Jork na kolana

30.09.2016, godz. 05:00
Edyta Herbuś
foto: © AKPA

Premiera "Tristana i Izoldy" na legendarnej scenie Metropolitan Opera w Nowym Jorku okazała się sukcesem. Reżyser Mariusz Treliński (54 l.) i dyrektor Teatru Wielkiego - Opery Narodowej Waldemar Dąbrowski (65 l.) są dumni ze swojej pracy. Narzeczona reżysera, Edyta Herbuś (35 l.), jest również zachwycona tym, co się stało.

- Jestem dumna i szczęśliwa. Podczas uroczystej gali dyrektor generalny Metropolitan Opera Peter Gelb powiedział, że "dzisiejsze przedstawienie było niezwykle poruszające i przysłuży się znacznie bardziej społeczeństwu niż odbywająca się w tym samym czasie debata Hillary Clinton - Donald Trump. Takie otwarcie jubileuszowego sezonu pozwala przypuszczać, że będzie to jeden z najlepszych sezonów w historii" - skomentowała sukces Edyta.

"Kochanie, dziękuję za genialną wizję, porażającą energię i najgłębsze wzruszenie" - napisała do Mariusza i nie zapomniała o innych, którzy pracowali nad sztuką: "Boris Kudlicka - za twój talent i kreowanie niemożliwego. Dziękuję za niezwykłą muzykę Wagnera, wizualizacje w kosmicznym wymiarze, Bartek Macias - jesteś mistrzem! Tomek Wygoda i Marek Adamski, nie wyobrażam sobie takich zaczarowanych produkcji bez Waszej niezwykłej energii i pasji. Dziękuję! To był jeden z najpiękniejszych wieczorów w życiu..." - zachwycała się aktorka i tancerka.

Spektakl był bardzo dobrze przyjęty przez recenzentów "New York Timesa" oraz "The Guardian".

Zobacz także: Wojewódzki skomentował zachowanie Kaczoruk w Azja Express: "Jest koszmarem..."

Źródło: RIA NOVOSTI
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: