ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Hit, hit, hurra - nowy talent show dla dzieci już we wrześniu

Hit, hit, hurra - nowy talent show dla dzieci już we wrześniu

18.08.2016, godz. 09:20
Hit, hit, hurra
foto: Facebook

"Hit, hit, hurra" to nowy muzyczny talent show skierowany do dzieci. Młodzi uczestnicy będą mogli zaśpiewać solo lub w duecie z gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Program będzie można oglądać od września w każdą środę o godzinie 20.30 na antenie TVP 1.

"Hit, Hit, Hurra" to nowy talent show skierowany do najmłodszych. W programie będą mogły wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 17 lat, które będą chciały zaśpiewać solo lub w duecie z gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Program będzie emitowany od września w każdą środę o godzinie 20.30 na antenie TVP 1. Nowe show łudząco przypomina "Od przedszkola do Opola", które cieszyło się dużą popularnością.

- Program ma mieć charakter misyjny - uczestnicy show nie będą negatywnie oceniani przez jurorów ani nie będą odpadać w kolejnych odcinkach - powiedziała szefowa programowa TVP w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl. Talent show skierowane do dzieci cieszą się dużą oglądalnością. Ciekawe, czy w tym przypadku będzie tak samo.

Zobacz: Doda szuka męża na portalu randkowym!

Wkrótce odbędzie się specjalistyczny casting, który wyłoni prowadzącego. Jak myślicie, kto poradziłby sobie najlepiej z tym zadaniem? Przypomnijmy, że w programie "Od przedszkola do Opola" wzięło udział wiele obecnych gwiazd. Jedną z nich była 6-letnia Sylwia Grzeszczak. Przypomnijmy jak wypadła.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: