ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Hojność Mistera Polski nie zna granic? Maślak wydał wszystkie pieniądze na dziewczynę

Hojność Mistera Polski nie zna granic? Maślak wydał wszystkie pieniądze na dziewczynę

04.08.2016, godz. 10:09
Rafał Maślak z dziewczyną Kamilą Nicpoń
Rafał Maślak z dziewczyną Kamilą Nicpoń foto: EAST NEWS

Rafał Maślak podarował swojej dziewczynie, Kamili Nicpoń, piękny prezent. Kupił i wyremontował lokal w centrum Warszawy po to, by otworzyć w nim salon stylizacji paznokci, który następnie podarował swojej ukochanej! Wydał na to wszystki pieniądze!

Takiej miłości można tylko pozazdrościć! Rafał Maślak bardzo kocha swoją partnerkę, Kamilę Nicpoń. Jak bardzo, udowodnił niedawno, kupując i remontując lokal w centrum Warszawy i przekazując go jej w prezencie! Mister włożył w to przedsięwzięcie wszystkie swoje oszczędności!!! Stwierdził, że zrobił to z miłości.

Maślak urządził w lokalu salon stylizacji paznokci - Semilac Akademia Rafał Maślak. Zaryzykował, bo nie ma pewności, czy biznes wypali. Jak przyznaje, nie będzie to miejsce tylko dla pań, ale również dla panów. Mister Polski zamierza bowiem walczyć z przekonaniem, że dbać o paznokcie powinny tylko panie.

- Faceci faktycznie boją się. Ale ja będę starał się, aby przychodzili. Będę sam pokazywał, że robię sobie paznokcie - wyznał w rozmowie z reporterką superexpress.tv. Mister Polski dodał, że w salonie będzie pracował również... mężczyzna. Na pytanie, jaki był koszt otworzenia salonu Maślak odpowiedział z rozbrajającą szczerością - Jeszcze nie liczyłem, ale pajęczyna na koncie jest.

Taki mężczyzna to skarb!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: