ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Idol 2016. Castingi - gdzie i kiedy? [HARMONOGRAM]

Idol 2016. Castingi - gdzie i kiedy? [HARMONOGRAM]

27.10.2016, godz. 10:35
Idol
foto: Facebook

To już pewne! Idol wraca na antenę Polsatu! Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun programu, który prezentuje Maciek Rock, a już niedługo ruszą castingi. Zobacz gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania do nowej edycji show.

To już pewne! Idol wraca na antenę Telewizji Polsat! Talent show, który przez wiele lat cieszył się wielką popularnością wśród widzów, znowu przyciągnie tłumy utalentowanych osób. Niebawem, bo już 5. listopada ruszą pierwsze castingi do nowej edycji programu. Zobacz gdzie i kiedy zgłosić się na przesłuchania.

IDOL CASTINGI DO PROGRAMU - HARMONOGRAM

5 listopada, Gdynia, Hotel Courtyard by Marriott, ul. Jerzego Waszyngtona 19
6 listopada, Poznań, Hotel Novotel Poznań Centrum, pl. Andersa 1
12 listopada, Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pl. Sławika i Antalla 1
13 listopada, Warszawa, Hotel Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94
26 listopada, Wrocław, Hotel DoubleTree by Hilton, ul. Podwale 84

Przypomnijmy, że w Idolu swoją karierę muzyczną zaczynały takie gwiazdy jak Alicja Janosz, Szymon Wydra, Ewelina Flinta, Tomasz Makowiecki, Ania Dąbrowska czy Monika Brodka. Czy nowa edycja programu wyłoni utalentowane osoby, które podpiją polski rynek muzyczny?

W nowej edycji Idola w jury ma pojawić się Ela Zapendowska i Jacek Cygan. Możliwe, że do tego grona dołączy Kora, która oceniała występy uczestników Must Be The Music. Na razie nie wiadomo kto będzie czwartym jurorem. Podobno wśród kandydatów znalazła się Kayah i Ewelina Listowska, czytamy na Eska.pl. Program poprowadzi Maciej Rock.

Zobacz: Komik Ani Mru Mru wywinął się komornikowi. Sprytne zagranie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: